Kartal Baykan Servisi

Kartal Baykan Servisi

Baykan Kombi Servis - Bakım & Onarım Hizmetleri

Baykan Kombi, Baykan Kazan ya da merkezi ısıtma sisteminiz herhangi bir sorun oluşturur ve arıza verirse, 7/24 teknik destek olarak yardıma hazırız . Cihazınızda küçücük kusurlu bir pilot lambası sorunu, arızalı bir sirkülasyon pompası, basinç kaybeden bir sistem veya radyatör , ısıtma iletişim hataları varsa, Kartal Baykan Servisi tamir ekibimiz, yaşam biçiminizi sekteye uğratmamak için hızlı ve acil çözümler sunar.

Kartal Baykan Servisi çağrı merkezi ekibimiz günün 24 saati nöbettedir, bu yapılanma içinde teknik olarak her acil ihtiyaca cevap vermeye ve çözüm üretmeye hazırız. Arıza baş göstermiş kombiler, kazan sistemleri özellikle kış aylarında kabustur. Bunun bilincinde olarak bu sebebin sonucu ile her zaman çözüme mümkün olduğunca hızlı ulaşmanız için çalışırız. 444 70 68 numaralı telefondan bizi arayabilir veya biz sizi arayalım iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu çağrıların ve taleplerin devamında bir teknikerin mümkün olan en kısa sürede hizmet vermek için adresinizde olmasını ve Baykan kombi bakım onarım işinizi bitirmesini sağlarız . Verilen hizmet ve tüm değişen yedek parça garanti altındadır.

Baykan Kombi bakımı için randevunuzu alın. Gereksiz tamir masraflarından kurtulmak için ekonomik olarak yapabileceklerinizin bilgisini 444 7 068 numaralı çağrı merkezimizden alabilirsiniz.